Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37/100 l – RTS

13 663 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37/100l je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla 3Ti-37 je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8m.
Ponorné čerpadlo 3Ti-37 má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. U každé domácí vodárny jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat.
Výhodou produktu – Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 / 100l – je tlaková nádoba, která je v tomto setu použita. Je to tlaková nádoba 100l stojato-ležatá s manometrem. Nemusíte tak řešit, zda zvolíte tlakovou nádobu stojatou nebo ležatou.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37/100l obsahuje:

Ponorné čerpadlo 3Ti-37
Připojovací set k ponorným čerpadlům 1" se zpětnou klapkou
Tlaková nádoba 100l stojatá
Integrovaný tlakový spínač s manometrem
Hadice spojovací 1" flexi 70cm s kolenem
Kulový ventil MF,P 1"
PE přechod 32/1" vnitřní závit

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37/100 l – RTS je 13663 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37/100 l – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40169.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 100L PRODO - Kategorie Vodárna s ponorným čerpadlem 100L PRODO nabízí kvalitní a spolehlivé vodárny s ponorným čerpadlem o objemu 100 litrů. Tyto vodárny jsou ideální pro čerpání vody z hlubších studní a jsou vybaveny moderními technologiemi, které zajišťují vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie. V naší nabídce najdete vodárny různých značek a… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31/100 l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 / 100l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-46 / 100L – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 100l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem