Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 100L

14 691 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-23/100L – RTS je vhodná do vrtů od průměru 90mm.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Výhody Čerpadla Omnigena AQUA ST 3T:

Jejich hydraulická část je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok (některé jsou) – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše zdemontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my), nemusí být příliš nákladná, jak tomu bylo doposud)
Jsou energeticky úsporné.
Čerpadlo dokáže trvale nasávat až 50g abrazivních látek (nečistot)/m3. Krátkodobě až 150g těchto látek/m3. Proto je vhodné do i do čerstých studní a vrtů.

Ponorné čerpadlo Omnigena AQUA ST – 3T-23-0,55,230V 3" je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad.
Ponorné čerpadlo Omnigena AQUA ST – 3T-23 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových, čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné pro zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití, zavlažování či postřikování čistou vodou.
Čerpadla řady AQUA ST jsou vhodná pro malé a střední protipožární stanice.
Všimněte si prosím související produkty. U každé domácí vodárny jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat.
Pokud vám více vyhovuje použít tlakovou nádobu ležatou, stačí, když v objednávce v části poznámky uvedete tento fakt. Cena domácí vodárny se nezmění.

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23/100L obsahuje:

čerpadlo AQUA ST 3T-23
tlaková nádoba stojato-ležatá 100L s manometrem
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
zpětná klapka 1"
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
kulový ventil MF, M 1"

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 100L je 14691 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 100L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 18140.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 100L PRODO - Kategorie Vodárna s ponorným čerpadlem 100L PRODO nabízí kvalitní a spolehlivé vodárny s ponorným čerpadlem o objemu 100 litrů. Tyto vodárny jsou ideální pro čerpání vody z hlubších studní a jsou vybaveny moderními technologiemi, které zajišťují vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie. V naší nabídce najdete vodárny různých značek a… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 / 100l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 20/100 l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 – SDM24/100l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 100l