Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/100l

10 476 

Popis

Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50/100l je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo se širokou škálou použití.
Výhody a použití:

na čerpání pitné a užitkové vody
praktické a veľastranné využití hlavně díky jeho rozměrům
použití do vrtů
vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních
vhodné pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad
výborně se hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem

V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, která obsahuje zmíněné abrazivní látky, může se stát, že po čase se vřeteno oděru a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění celá mechanika – celý set: vřeteno, rotor, stator. Jelikož je daný set spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně – podle použití, záruka se vztahuje pouze na práci výměny. Po výměně je čerpadlo znovu jako nové.
Tím, že je toto ponorné čerpadlo vřetenové, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/100l obsahuje:

čerpadlo SCR-0,50
tlaková nádoba 100l stojatá AQUA OLA
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
zpětná klapka 1"
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
kulový ventil MF, M 1"

Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. 

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/100l je 10476 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/100l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38748.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 100L PRODO - Kategorie Vodárna s ponorným čerpadlem 100L PRODO nabízí kvalitní a spolehlivé vodárny s ponorným čerpadlem o objemu 100 litrů. Tyto vodárny jsou ideální pro čerpání vody z hlubších studní a jsou vybaveny moderními technologiemi, které zajišťují vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie. V naší nabídce najdete vodárny různých značek a… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 / 100l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-27 / 100l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5" STM24 / 100l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5" STM31 / 100l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom