Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-32 / 80L – RTS

14 566 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-32 230 je určena k čerpání pitné vody. Praktické využití ponorného čerpadla Omnigena AQUA ST 3T-32 je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Použití:

pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních
na zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad
do čerstvých, nových studní a vrtů

Výhody:

v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat a případná oprava, (kterou realizujeme my) tím nemusí být příliš nákladná
energetická úspora
díky průměru jen 75 mm lze tato čerpadla použít také při čerpání vody z úzkých vrtů
čerpadlo dokáže trvale nasát až 50g abrazivních látek (nečistot) / m3, krátkodobě až 150 g těchto látek / m3

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-32 / 80L obsahuje:

čerpadlo AQUA ST 3T-32
tlaková nádoba stojato-ležatá 80 L s manometrem
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
zpětná klapka 1"
spojovací hadice 80 cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
kulový ventil MF, M 1"

Pokud vám více vyhovuje použít tlakovou nádobu ležatou, stačí když v objednávce v části poznámky uvedete tento fakt. Cena domácí vodárny se nezmění.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat.

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-32 / 80L – RTS je 14566 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-32 / 80L – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 18155.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 80L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 80L PRODO najdete špičkové ponorné čerpadlo s kapacitou až 80 litrů. Tato vodárna je ideální pro čerpání vody z hlubších studní, vrtů či jiných zdrojů vody. Nabízíme vám vysokou kvalitu a spolehlivost za přijatelnou cenu. Vyberte si z naší široké nabídky a užijte si… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 2,5 / 80L, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/80l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena EVJ 1,5/80L, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM33 / 80l – RTS