Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/80l

9 986 

Popis

Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50/80l je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo se širokou škálou použití.
Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50 je určeno k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a mnohostranné využití je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto čerpadlo lze použít do vrtů.
Ponorné čerpadlo IBO SCR – 0,50 je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo IBO SCR – 0,50 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Tím, že je toto ponorné čerpadlo vřetenové, lze jej použít i do čerstvých/nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých/nových vrtech ještě nacházejí.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/80L obsahuje:

čerpadlo SCR-0,50
tlaková nádoba 80l stojatá AQUA OLA
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
zpětná klapka 1"
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
kulový ventil MF, M 1"

Všimněte si prosím související produkty. U každé domácí vodárny jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat.

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/80l je 9986 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/80l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38747.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 80L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 80L PRODO najdete špičkové ponorné čerpadlo s kapacitou až 80 litrů. Tato vodárna je ideální pro čerpání vody z hlubších studní, vrtů či jiných zdrojů vody. Nabízíme vám vysokou kvalitu a spolehlivost za přijatelnou cenu. Vyberte si z naší široké nabídky a užijte si… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM24 / 80l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 80l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM16 / 80l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM28 / 80l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom