Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-46 / 50L

13 855 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-46 230V je určena pro čerpání pitné vody. Praktické využití ponorného čerpadla AQUA ST 3T-46 je především v tom, že ho lze použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem je vhodná pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad.
Ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně, je možné použít i do čerstvých, nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých-nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete vybrat i jiné produkty z naší široké nabídky, ty, které vám vyhovují nejvíce.
Čerpadla 3T 3"mají několik výhod:

Jejich hydraulická část je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok (některé jsou) – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava, (kterou realizujeme my) tím nemusí být příliš nákladná.
Jsou energeticky úsporné
Díky průměru jen 75mm lze tato čerpadla použít také při čerpání vody z úzkých vrtů. od 90mmČerpadlo dokáže trvale nasávat až 50g abrazivních látek (nečistot) / m3. Krátkodobě až 150g těchto látek / m3. Proto je vhodné  i do čerstvých ​​studní a vrtů.

Pokud vám více vyhovuje použít tlakovou nádobu ležatou, stačí když v objednávce v části poznámky uvedete tento fakt. Cena domácí vodárny se nezmění.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-32 / 50L obsahuje:

čerpadlo
vsuvka 1x
zpětná klapka 1x
přechod na PE 1 "ZV 2x
armatura OT5 1x
manometr 1x
tlakový spínač 1x
spojovací hadice 1 "1x
tlaková nádoba stojatá 50L 1x

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-46 / 50L je 13855 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-46 / 50L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 18163.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO najdete vše, co potřebujete pro úspěšné čerpání vody z hloubky až 50 metrů. Nabízíme nejen kvalitní ponorná čerpadla, ale také kompletní sestavy vodáren s nerezovou nádrží, tlakovou nádobou a příslušenstvím. Díky našim produktům získáte spolehlivý zdroj vody pro vaši domácnost nebo zahradu. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 50l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5" STM24 / 50l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 – SDM33/50l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem