Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 50l

11 356 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla IBO 3 SDM24 je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM24 má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku, nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky a najít ty, které vám vyhovují nejvíce.
Výhodou produktu – domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 50l – je tlaková nádoba, která je v tomto setu použita. Je to tlaková nádoba 50l stojato-ležatá s manometrem. Nemusíte tak řešit, zda zvolíte tlakovou nádobu stojatou nebo ležatou.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 50l obsahuje:

čerpadlo 3 SDM24
tlaková nádoba stojato-ležatá 50L s manometrom
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
spätná klapka 1 " 
spojovacia hadica 80cm 
prechodový kus s vonkajším závitom 32×1"
prechodový kus s vnútorným závitom 32×1"
guľový ventil MF, M 1"

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 50l je 11356 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 50l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38353.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO najdete vše, co potřebujete pro úspěšné čerpání vody z hloubky až 50 metrů. Nabízíme nejen kvalitní ponorná čerpadla, ale také kompletní sestavy vodáren s nerezovou nádrží, tlakovou nádobou a příslušenstvím. Díky našim produktům získáte spolehlivý zdroj vody pro vaši domácnost nebo zahradu. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 50L – RTS, Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3,5" SC 2-14 400V / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 2,5 / 50L, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3,5" SC 2-18 400V / 50l – RTS