Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 50L – RTS

12 177 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 50L do vrtů od průměru 90mm.
Rady zkušeného odborníka:

Výborná volba do nových / čerstvých vrtů nebo studní.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem, nebo jinak řečeno čerpací set, je vhodný pro zásobování vodou z vrtu nebo studny pro rodinné domy, zahrádkáře nebo chaty.
Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-23 je výborná volba pokud hledáte kvalitu se skvělým záručním – prodloužená záruka 4 roky a pozáručním servisem a vždy ještě s něčím navíc.

Čerpadla AQUA ST 3T 3" mají několik výhod:

Jejich hydraulická část je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok (některé jsou) – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava, (kterou realizujeme my) nemusí být příliš nákladná, jak tomu bylo doposud).
Jsou energeticky úsporné.Díky průměru jen 75mm lze tato čerpadla použít také při čerpání vody z úzkých vrtů.
Čerpadlo dokáže trvale nasávat až 50g abrazivních látek (nečistot) / m3. Krátkodobě až 150g těchto látek / m3. Proto je vhodné do i do čerstvému ​​studní a vrtů.
Ponorné čerpadlo AQUA ST – 3T-23-0,55,230V 3" je vhodné pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad.

Ponorné čerpadlo AQUA ST – 3T-23 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových, čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití zavlažování či postřikování čistou vodou. Čerpadla řady AQUA ST jsou vhodné pro malé a střední protipožární stanice.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete vybrat i jiné produkty z naší široké nabídky, ty, které vám vyhovují nejvíce.
Pokud vám více vyhovuje použít tlakovou nádobu ležatou, stačí když v objednávce v části poznámky uvedete tento fakt. Cena domácí vodárny se nezmění.

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 50L obsahuje:

čerpadlo AQUA ST 3T-23
tlaková nádoba stojato-ležatá 50L s manometrem
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1 "
zpětná klapka 1 "
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1 "
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1 "
kulový ventil MF, M 1 "

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 50L – RTS je 12177 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 / 50L – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 18138.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO najdete vše, co potřebujete pro úspěšné čerpání vody z hloubky až 50 metrů. Nabízíme nejen kvalitní ponorná čerpadla, ale také kompletní sestavy vodáren s nerezovou nádrží, tlakovou nádobou a příslušenstvím. Díky našim produktům získáte spolehlivý zdroj vody pro vaši domácnost nebo zahradu. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3,5" SC 2-18 400V / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 150 / 50L, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 1,2 / 50L, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem EVJ 1,8 / 50L