Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-32 / 100L – RTS

15 057 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-32 230V je určena pro čerpání pitné vody. Praktické využití ponorného čerpadla Omnigena AQUA ST 3T-32 je především v tom, že ho lze použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem je vhodná pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad.
Ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně, je možné použít i do čerstvých, nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých-nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete vybrat i jiné produkty z naší široké nabídky, ty, které vám vyhovují nejvíce.
Čerpadla Omnigena AQUA 3T 3" mají několik výhod:

Jejich hydraulická část je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok (některé jsou) – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) tím nemusí být příliš nákladná.
Jsou energeticky úsporné.
Díky průměru jen 75mm lze tato čerpadla použít také při čerpání vody z úzkých vrtů.Čerpadlo dokáže trvale nasávat až 50g abrazivních látek (nečistot) / m3. Krátkodobě až 150g těchto látek / m3. Proto je vhodné do i do čerstvému ​​studní a vrtů.

Pokud vám více vyhovuje použít tlakovou nádobu ležatou, stačí když v objednávce v části poznámky uvedete tento fakt. Cena domácí vodárny se nezmění.

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-32 / 100L obsahuje:

čerpadlo AQUA ST 3T-32
tlaková nádoba stojato-ležatá 100L s manometrem
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
zpětná klapka 1"
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
kulový ventil MF, M 1"

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-32 / 100L – RTS je 15057 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-32 / 100L – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 18156.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 100L PRODO - Kategorie Vodárna s ponorným čerpadlem 100L PRODO nabízí kvalitní a spolehlivé vodárny s ponorným čerpadlem o objemu 100 litrů. Tyto vodárny jsou ideální pro čerpání vody z hlubších studní a jsou vybaveny moderními technologiemi, které zajišťují vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie. V naší nabídce najdete vodárny různých značek a… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 – SDM24/100l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5" STM24 / 100l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM24 / 100l – RTS s Digitálnym tlakovým spínačom, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-27 / 100l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem