Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-46 s frekvenčním měničem – RTS

23 848 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-46 s frekvenčním měničem VESSER je vhodná do vrtů od průměru 90mm.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Ponorná čerpadla na pitnou vodu se používají při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou získávanou z větších hloubek (více než 8m) nebo přiváděnou z větší vzdálenosti.
Výhody:

Hydraulická část je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok (některé jsou) – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše zdemontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my), není nákladná.
Energetická úspora.
Díky průměru pouhých 75mm lze tato čerpadla použít i při čerpání vody z úzkých vrtů.
Čerpadlo dokáže trvale nasávat až 50g abrazivních látek (nečistot)/m3. Krátkodobě až 150g těchto látek/m3. Proto je vhodné do i do čerstých studní a vrtů.

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-46 s frekvenčním měničem VESSER obsahuje:

Čerpadlo AQUA ST 3T-46
Frekvenční měnič VESSER IQ-E 2,2KW
Tlaková nádoba 8l s armaturou
Vsuvka 1"
Zpětná klapka 1"
Přechodový kus s vnějším závitem 32×1" 2x

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-46 s frekvenčním měničem – RTS je 23848 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem Omnigena AQUA ST 3T-46 s frekvenčním měničem – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 18171.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Domácí vodárna s frekvenčním měničem PRODO - Domácí vodárna s frekvenčním měničem PRODO je kategorie e-shopu, která nabízí inovativní řešení pro zásobování domácnosti vodou. Díky frekvenčnímu měniči je možné regulovat tlak vody a tím i spotřebu energie. V nabídce najdete široký výběr vodárenských systémů různých velikostí a výkonů, které jsou vhodné pro rodinné domy i menší chaty.… Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 s frekvenčním měničem – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem AQUA ST 3T-23 s frekvenčním měničem – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-27 s frekvenčním měničem – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 s frekvenčním měničem – RTS