Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 100 / 50L

9 427 

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem je vhodná pro zásobování vodou z vrtu nebo ze studny pro rodinné domy, zahrádkáře a chaty.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 100 / 50L obsahuje:

čerpadlo SKM 100
tlaková nádoba stojatá AQUA OLA 50L
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1 "
zpětná klapka 1 "
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1 "
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1 "
kulový ventil MF, M 1 "

Pokud vám více vyhovuje použít tlakovou nádobu ležatou, stačí, pokud v objednávce v části poznámka uvedete tento fakt. Cena domácí vodárny se nezmění.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. 

Časté otázky

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 100 / 50L je 9427 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 100 / 50L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17364.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO - V kategorii Vodárna s ponorným čerpadlem 50L PRODO najdete vše, co potřebujete pro úspěšné čerpání vody z hloubky až 50 metrů. Nabízíme nejen kvalitní ponorná čerpadla, ale také kompletní sestavy vodáren s nerezovou nádrží, tlakovou nádobou a příslušenstvím. Díky našim produktům získáte spolehlivý zdroj vody pro vaši domácnost nebo zahradu. Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 / 50l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-27 / 50l – RTS s Digitálním tlakovým spínačem, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 / 50l – RTS