Filtr Dosal pračkový G3/4"

469 

Popis

DOSAL pračkový filtr s polyfosfátovými krystaly. Zabraňuje tvorbě vápenatých usazenin v pračkách, šetří energii na ohřev vody, snižuje spotřebu pracích prostředků a zabraňuje tvorbě bílých skvrn na textilu. Dosal je navržen speciálně pro přímé připojení na pračkový ventil.
Vstupní a výstupní závitové připojení: 3/4" plastové (PP, PVC)
Max. tlak: 7 bar
Max. teplota: 35 °C
Min. teplota: 4 ºC
Max. tvrdost vody: 500 ppm (5 mmol / l nebo 28ºdH)
Rozměry (V x Š x H) v mm: 130 x 68 x 68
Životnost náplně: cca 6 měsíců.
Voda upravená polyfosfáty může být ohřátá na max. teplotu 75 – 80 °C.Při vyšší teplotě se účinnost polyfosfátů výrazně snižuje.

Časté otázky

Cena za Filtr Dosal pračkový G3/4" je 469 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Filtr Dosal pračkový G3/4" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 16999.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Filtr na vodu před čerpadlo Atlas Filtri - V této kategorii naleznete filtry na vodu před čerpadlem od renomovaného výrobce Atlas Filtri. Tyto filtry zajistí čistou a kvalitní vodu pro vaše čerpadlo a tím i pro vaše domácnosti a zahrady. Vyberte si ten správný filtr pro vaše potřeby a užijte si čistou vodu bez nečistot a nečistých částic.