Filtr SENIOR 10 "DOSAPROP + HA vložka, připojení 1"

2 116 

Popis

Filtr SENIOR 10" DOSAPROP je určen k ochraně proti vodnímu kameni a korozi pro domácí i průmyslové instalace.
Použití:

Domácí použití: ochrana vodovodních trubek, baterií, sprch, praček, boilerů.
Technické použití: ochrana topných systémů, výměníků tepla, jednotek reverzní osmózy, ochrana systémů průmyslových vod a jiných instalací.

Vlastnosti:

Průměrná životnost: kolem 6 měsíců.
Údržba: žádná.
Netoxické materiály vhodné pro pitnou vodu.Ochrana proti vodnímu kameni a korozi.
Systém s proporcionálním dávkováním polyfosfátů na základě principu Venturiho efektu.
Dávkování polyfosfátů v souladu s Nařízením EU 98/83/CE pro pitnou vodu.

Doporučujeme použít mechanický před-filtr k ochraně vložky.

Technické parametry:

Max. tlak: 8 bar
Max. teplota: 35ºC
Minimální teplota: 4ºC
Maximální průtok: 1 400 l/h
Rozměry V x Š x H v (mm): 321 x 145 x 130
Max. pracovní teplota: 35°C
Max. tvrdost vody: 500 ppm CaCO3 (28 dH nebo 5 mmol/l)

Ošetřovaná voda může být zahřátá na 75 ° – 80 ° C, při zvyšování teploty polyfosfát postupně ztrácí efektivitu filtrování.
Polyfosfátové krystaly zabraňují usazování vodního kamene, postupně rozpouštějí již existující povlaky vodního kamene a na vnitřních stěnách kovových zařízení vytvářejí tenký antikorozní ochranný film. Polyfosfát nezměkčuje vodu, protože nedochází k odstranění minerálů z vody, ale zabraňuje usazování vodního kamene. Pro použití na úpravu pitné vody lze použít polyfosfátové krystaly pouze v kombinaci s proporcionálním dávkovacím filtrem DOSAPROP. Náplň je třeba vyměnit vždy nejpozději po 6 měsících (poté náplň ztrácí účinnost, stane se mazlavá a hrozí slepení náplně) nebo při poklesu náplně více než o polovinu.
Dodáváno včetně klíče, konzoly na zeď, šroubů a náplně.

Časté otázky

Cena za Filtr SENIOR 10 "DOSAPROP + HA vložka, připojení 1" je 2116 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Filtr SENIOR 10 "DOSAPROP + HA vložka, připojení 1" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17019.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodní filtry 10" SENIOR Atlas Filtri - V kategorii Vodní filtry 10" SENIOR Atlas Filtri najdete široký výběr kvalitních vodních filtrů, které vám pomohou zajistit čistou a zdravou vodu. Tyto filtry jsou ideální pro domácnosti s více členy, kde je potřeba více vody denně. Díky použití moderních technologií od renomovaného výrobce Atlas Filtri si můžete být jisti,… Podobné produkty: Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1", Filtr SENIOR 10" MONO připojení 1", Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1"