Filtr JUNIOR 7 "připojení 1"

525 

Popis

Filtr JUNIOR 7" připojení 1" se používá se k úpravě pitné a užitkové vody v domácnostech a průmyslu. Použití filtračních vložek s označením SX.
Filtr JUNIOR 7" je určen pro vložky: mechanická, chlór, bakterie, dusičnany a vodní kámen. Vložka k zamezení tvorby vodního kamene se může v tomto případě použít pouze pro technické účely, nakolik voda protéká přes polyfos pitnou vodu. Pro pitnou vodu je třeba použít filtr ATLAS DOSAPROP.
Použití:

Filtrace a ošetření vody s neutrálním pH a pitné vody.
Domácí použití – filtrace a ošetření pitné vody, ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací.
Technické použití – před-filtrace, mikro-filtrace, ochrana čerpadel, topných systémů, demineralizace a odstranění chlóru, ochrana jednotek reverzní osmózy.

Technické podmínky:

Max. pracovní tlak:  8 BAR
Max. pracovní teplota:  45°C
Minimální teplota vody:  4ºC
Nádoba:  PET
Hlava filtru:  PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit:  mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm:  233 x 122 x 107

Cena filtru zahrnuje: klíč k filtru, držák na zeď a šrouby.

Časté otázky

Cena za Filtr JUNIOR 7 "připojení 1" je 525 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Filtr JUNIOR 7 "připojení 1" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 16992.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vodní filtry 7" JUNIOR Atlas Filtri - V této kategorii naleznete vodní filtry 7" JUNIOR od společnosti Atlas Filtri, které vám umožní účinně a spolehlivě odfiltrovat nečistoty z vody. Tyto filtry jsou ideální pro domácnosti s menším vodovodním přípojkou a jsou snadno instalovatelné. Vyberte si z širokého výběru filtrů ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a užijte… Podobné produkty: Filtr JUNIOR 7 "DOSAPROP + náplň, připojení 1", Filtr JUNIOR 7" DUO připojení 1", Filtr JUNIOR 7" TRIO připojení 1"