Filtr odpískovací diskový 1 "130mcr – na sání

484 

Popis

Odpískovací filtr diskový se používá pro efektivní čištění vody od písku a nečistot do 130 mcr na saní pro samonasávací čerpadla. Při použití odpískovacího filtru se zajišťuje ochrana čerpadla tím, že při nasávání do čerpadla nedostanou částice písku, nebo jiné abrazivní látky a nedojde tak k opotřebení nebo zničení oběžných kol čerpadla. Odšroubováním spodního krytu filtru lze velmi snadno vyjmout diskovou vložku a opláchnout ji pod tekoucí vodou, čímž znovu nastane její plná funkčnost. Filtr je určen pro ochranu celého vodního systému. Počínaje sání čerpadla přes výtlak k odběrným místům. Mezi nejčastější příznaky opotřebení čerpadla vlivem písku je slabší výkon čerpadla, stejně jako problém ztráty tlaku v systému. Jelikož je obal filtru neprůhledný je potřeba kontrolovat stav znečištění filtru.

Max. pracovní tlak: 8 bar
Nominální průtok: 5 m3 / h
Filtrační plocha 170 cm2 (Disk)

Časté otázky

Cena za Filtr odpískovací diskový 1 "130mcr – na sání je 484 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Filtr odpískovací diskový 1 "130mcr – na sání si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38065.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Filtr na vodu před čerpadlo IBO - V této kategorii najdete široký výběr kvalitních filtrů na vodu, které jsou určeny především pro instalaci před čerpadlo značky IBO. Tyto filtry dokážou účinně odstranit nečistoty, písek, usazeniny a další nežádoucí látky z vody, a tím chrání vaše čerpadlo před poškozením. Vyberte si ten správný filtr na vodu před čerpadlo… Podobné produkty: Filtr odpískovací diskový 3/4" 120-130mcr – na sání, Filtr odpískovací diskový 5/4" 120-130mcr – na sání, Filtr odpískovací diskový 6/4" 120-130mcr – na sání