Kalový set – ponorné kalové čerpadlo WQF 750 s hadicí 30m

5 314 

Popis

Ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 750 se širokým spektrem použití.
Ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 750 umožňuje:
čerpání znečištěných vod, kalů, splaškůvyčerpávání vody ze zalitých sklepůuplatnění při vyčerpávání vody z povrchových a podúrovňových zdrojů, jako jsou řeky, rybníky a bazénymaximální teplota čerpací kapaliny je 35 ° Cmaximální teplota okolí je 70 ° CToto čerpadlo není určeno k čerpání vody s obsahem písku.
PŘEDNOSTI ČERPADLA WQF 750:
spolehlivostmasivní konstrukce čerpadlaKalový set – ponorné kalové čerpadlo FURIATKA 750 s hadicí 30m obsahuje:
Ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 750Kalová hadice 2 "(30m 1x bal.) S koncovkami" C "Spojka na kalovou hadici s vnějším závitem

Časté otázky

Cena za Kalový set – ponorné kalové čerpadlo WQF 750 s hadicí 30m je 5314 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Kalový set – ponorné kalové čerpadlo WQF 750 s hadicí 30m si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39070.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalové čerpadla s drtičem na žumpu a septik IBO - V této kategorii naleznete široký výběr kvalitních kalových čerpadel s drtičem na žumpu a septik od renomovaného výrobce IBO. Tyto čerpadla se snadno instalují a umožňují efektivní čerpání a drcení kalů a odpadních vod. Jsou ideální pro použití v domácnostech, chatách, rekreačních objektech a dalších místech, kde je potřeba spolehlivě… Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo WQI 15-7-1,1 s drtičem, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo CTR 1500 s hadicí 30m, Ponorné kalové čerpadlo FURIATKA 750 s drtičem, Ponorné kalové čerpadlo SWQ 1300 septik s drtičem