Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 1100 s drtičem

4 761 

Popis

Ponorné čerpadlo IBO FURIATKA 1100 s drtičem je určeno pro čerpání znečištěných vod, kalů, splašků, odpadních vod a vyčerpávání vody ze zaplavených sklepů.
Uplatnění také naleznou při vyčerpávání vody z povrchových a podúrovňových zdrojů, jako jsou řeky, rybníky a bazény.
Maximální teplota čerpací kapaliny je 35 ° C, maximální teplota okolí je 70 ° C, hodnota pH v rozsahu 6-9 pH.
Technické parametry čerpadla IBO FURIATKA 1100 s drtičem:

výtlak čerpadla – 15 (m)
DN výtlaku – 2 "/ 50 mm
maximální průtok čerpadla – 300 (l / min)
příkon elekt. motoru – 1,1 (kW)
napětí / kmitočet – 230/50 (V / Hz)
plovákový spínač – Ano

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 1100 s drtičem je 4761 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 1100 s drtičem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38967.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalové čerpadla s drtičem na žumpu a septik IBO - V této kategorii naleznete široký výběr kvalitních kalových čerpadel s drtičem na žumpu a septik od renomovaného výrobce IBO. Tyto čerpadla se snadno instalují a umožňují efektivní čerpání a drcení kalů a odpadních vod. Jsou ideální pro použití v domácnostech, chatách, rekreačních objektech a dalších místech, kde je potřeba spolehlivě… Podobné produkty: Kalový set – ponorné kalové čerpadlo CTR 750 s hadicí 30m, Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 370 s drtičem, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo CTR 550 s hadicí 30m, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo WQF 750 s hadicí 20m