Nástavec – prodloužení hrdla šachty 400

2 004 

Popis

Nástavec – prodloužení hrdla šachty se používá pro prodloužení hrdla pro klasické vodoměrné šachty a pro přečerpávací kanalizační šachty.
Pokud je nebo byla taková šachta koupena v našem obchodě www.prodoshop.cz, daný nástavec vám bude pasovat.
Nástavec – prodloužení hrdla šachty se obvykle dodává v barvě jako je na obrázku (tmavohnědá až černá) může být však dodán i ve světlé (šedo-béžové) barvě.

Časté otázky

Cena za Nástavec – prodloužení hrdla šachty 400 je 2004 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nástavec – prodloužení hrdla šachty 400 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 22928.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Plastové vodoměrné šachty PRODO - V této kategorii naleznete široký výběr plastových vodoměrných šachet od značky PRODO. Tyto šachty jsou ideální pro instalaci vodovodních a kanalizačních přípojek a umožňují snadný přístup k vodoměrným přístrojům. Všechny šachty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a splňují veškeré normy a požadavky. Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová PP velká, Nástavec – prodloužení hrdla šachty 200, Vodoměrná šachta kruhová střední s protimrazovou pojistkou, Vodoměrná šachta kruhová PP velká 1600×1200