Vodoměrná šachta kruhová velká 1600×1200 s protimrazovou pojistkou

11 144 

Katalogové číslo: 22538 Kategorie:

Popis

Vodoměrná šachta s protimrazovou pojistkou o objemu 1,5 m3 je vyrobena z polypropylenových desek tloušťky 7 mm, které jsou spojovány svařováním. Používá se k umístění vodoměru při napájení objektů na vodovod.

Osazení vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou:
Šachta je dostatečně vyztužená a proto v případech, kde se nevyskytuje spodní voda a šachta nebude pojízdná nebo umístěná v blízkosti komunikace, stačí vodoměrnou šachtu položit na podkladní beton a rovnoměrně obsypat pískem nebo prosetou zeminou.
Přestože je tato šachta vodotěsná (v případě výskytu spodní vody při pojízdné úpravě, nebo je-li šachta v blízkosti komunikace), je nutné šachtu obetonovat a zajistit tak, aby spodní voda nepronikla k jejím stěnám.
Nedoporučujeme používat neúplně obsypanou vodoměrnou šachtu. V zimním období by mohlo dojít k jejímu poškození. S touto vodoměrnou šachtou je zakázáno manipulovat při teplotě nižší než -3 °C.

Součástí vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou jsou:

stupačky uvnitř šachty usnadňující přístup k osazení vodoměru
dvě nebo tři vodotěsné šachtové průchodky pro napojení potrubí
pochodový poklop (určený pouze pro chůzi)

Vodoměr není součástí dodávky vodoměrné šachty.

Technické parametry:

Certifikát: Ano
Protimrazová pojistka: Ano
Rozměry VxŠxH (cm): 160x120x120
Hloubka umístění: 150 cm
Rozměr připojení vstup: DN 32
Rozměr připojení výstup: DN 32
Průměr revizního vstupu (mm): 600
Výška revizního vstupu (mm): 400
Možný počet připojení vodoměrů: Max 4 ks

Časté otázky

Cena za Vodoměrná šachta kruhová velká 1600×1200 s protimrazovou pojistkou je 11144 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vodoměrná šachta kruhová velká 1600×1200 s protimrazovou pojistkou si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 22538.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Plastové vodoměrné šachty PRODO - V této kategorii naleznete široký výběr plastových vodoměrných šachet od značky PRODO. Tyto šachty jsou ideální pro instalaci vodovodních a kanalizačních přípojek a umožňují snadný přístup k vodoměrným přístrojům. Všechny šachty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a splňují veškeré normy a požadavky. Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová PP velká 1600×1200, Nástavec – prodloužení hrdla šachty 300, Poklop vodoměrné šachty DN600x60x8mm, Vodoměrná šachta kruhová střední 1600×1000 s protimrazovou pojistkou