Nerezová tlaková nádoba CH 90 L

11 211 

Popis

Tlakové nádoby slouží jako zásobníky čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací stanice, průmyslové čerpací stanice a podobně. Mohou být přiřazeny ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní přetlak tlakové nádoby.
Nerezová tlaková nádoba CH 90 L stojatá bez vnitřní membrány se používá ve vodárenských a topných systémech. Tlaková nádoba CH 90 L je použitelná všude tam, kde je styk s pitnou vodou, nebo se předpokládá styk s pitnou vodou. Celonerezová tlaková nádoba je vhodná pro všechny typy čerpadel, kterým odpovídá svými konstrukčními parametry (objem + maximální pracovní přetlak).
Celonerezová tlaková nádoba CH 90 L bez vaku je vyrobena v souladu se směrnicí Evropského parlamentu č.97 / 23 / ES.
Použití:

součást domácích vodáren
jako expanzní nádoby k vytápěním systémem bojlerem či ohřívačem vody
zásobníky čerpané vody

Nerezová tlaková nádoba CH 90 L je dodávána s dofukovacím ventilem.
Provozní teploty nádoby jsou v rozsahu od -10 do +70 ° Celsia.
Celonerezové provedení tlakové nádoby je zárukou vysoké životnosti a spolehlivosti.

Časté otázky

Cena za Nerezová tlaková nádoba CH 90 L je 11211 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nerezová tlaková nádoba CH 90 L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38227.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vertikální nerezové tlakové nádoby Centrometal - Error #:That model is currently overloaded with other requests. You can retry your request, or contact us through our help center at help.openai.com if the error persists. (Please include the request ID 4a4e0c671ff8647201222d7fecd2f8b7 in your message.) Podobné produkty: Nerezová tlaková nádoba CH 300 L, Nerezová tlaková nádoba CH 140 L, Nerezová tlaková nádoba CH 180 L