Vak do tlakové nádoby AQUA OLA 100-150 EPDM

1 486 

Popis

Tento gumený vak, často nazývaný také jako "pryžový vak", je vyroben z polymeru EPDM. Vak je elipsovitého tvaru, proto se neudává v přesných rozměrech.
Z naší zkušenosti můžeme zaručit, že vak můžete použít do tlakových nádob:

stojatých i ležatých
značek AQUA OLA a Aquasystem
s objemem 100l-150l

Neumíme zaručit, že vak bude pasovat do tlakových nádob jiných značek.

Časté otázky

Cena za Vak do tlakové nádoby AQUA OLA 100-150 EPDM je 1486 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vak do tlakové nádoby AQUA OLA 100-150 EPDM si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 41682.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vaky a příruby do tlakových nádob AQUA OLA - V této kategorii najdete široký výběr vaků a přírub pro tlakové nádoby od značky AQUA OLA. Tyto produkty jsou ideální pro udržení vody v čistotě a kvalitě, ať už jde o domácí vodovodní systémy nebo průmyslové aplikace. Vyberte si z naší nabídky ten správný vak nebo přírubu a užijte si… Podobné produkty: Příruba na tlakovou nádobu Aquapress, Vak do tlakové nádoby AQUA OLA 19-24 EPDM, Příruba na tlakovou nádobu Aquaola, Aquasystem, Aquapress, Vak do tlakové nádoby AQUA OLA, Aquasystem 80-100 EPDM s otvorem