Odstředivé čerpadlo CPM 20 INOX

4 669 

Popis

Samonasávací čerpadla umožňují čerpání vody z menších hloubek (do 8m), případně jsou používány pro zvýšení tlaku vody ve vodovodech.
Jednostupňové odstředivé čerpadlo CPM slouží k čerpání neagresivních kapalin s obsahem nečistot a pevných látek s hmotností 0,27 kg / m3.

Maximální teplota čerpané kapaliny je do 60 ° C max.
Čerpadlo je vhodné pro nepřetržitý provoz.
Třída ochrany proti vodě a prachu je IP44.
Izolační třída vinutí B.
Všechny části odstředivého čerpadla CPM, které jsou v kontaktu s vodou jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy AISI 304. Mechanické části: uhlík / keramika / NBR.

Použití Čerpadla CPM 20 INOX:

zásobování rodinných domů čistou vodou ze studní, kde sací hloubka nepřesahuje 8 metrů
na zvyšování tlaku vody ve vodovodech
na zavlažování
jako součást domácí vodárny

Výhody Čerpadla CPM 20 INOX:

velký průtok čerpadla
tichý chod
odolné proti korozi
jednoduchá obsluha

Časté otázky

Cena za Odstředivé čerpadlo CPM 20 INOX je 4669 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Odstředivé čerpadlo CPM 20 INOX si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38782.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Samonasávací čerpadla na vodu IBO - Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo AJ 50/60, Samonasávací čerpadlo MH 2500 inox, Samonasávací čerpadlo BJ 40/55, Samonasávací čerpadlo MHI 1500 inox

Samonasávací čerpadla s výtlakem 15-19 m IBO - V této kategorii naleznete samonasávací čerpadla s výtlakem v rozmezí 15-19 metrů od renomovaného výrobce IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z hlubších zdrojů, jako jsou studny, vrtané studny nebo jímky. Vybírejte z široké nabídky produktů, které vám pomohou zajistit spolehlivé a efektivní čerpání vody. Podobné produkty: Odstředivé čerpadlo CPM 18 INOX