Odstředivé čerpadlo CPM 18 INOX

4 743 

Popis

Odstředivé čerpadlo CPM 18 INOX slouží k čerpání neagresivních kapalin s obsahem nečistot neabrazivních a pevných látek o hmotnosti 0,27 kg/m3.
Všechny části odstředivého čerpadla CPM, které jsou v kontaktu s vodou, jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy AISI 304. Mechanické části: uhlík/keramika/NBR.
Použití Čerpadla CPM 18 INOX:

zásobování rodinných domů čistou vodou ze studní, kde sací hloubka nepřesahuje 8 metrů
pro zvyšování tlaku vody ve vodovodech
na zavlažování
jako součást domácí vodárny

Výhody Čerpadla CPM 18 INOX:

velký průtok čerpadla
tichý chod
odolné proti korozi
jednoduchá obsluha

Technické parametry:

Maximální teplota čerpané kapaliny:  do 60 °C
Vhodné pro nepřetržitý provoz:  ano
Třída ochrany proti vodě a prachu:  IP44
Izolační třída vinutí:  B

Časté otázky

Cena za Odstředivé čerpadlo CPM 18 INOX je 4743 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Odstředivé čerpadlo CPM 18 INOX si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38661.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Samonasávací čerpadla na vodu IBO - Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo JSW 150, Samonasávací čerpadlo JET BJ 45/75, Samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím, Samonasávací čerpadlo MHI 1800 inox s příslušenstvím

Samonasávací čerpadla s výtlakem 15-19 m IBO - V této kategorii naleznete samonasávací čerpadla s výtlakem v rozmezí 15-19 metrů od renomovaného výrobce IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z hlubších zdrojů, jako jsou studny, vrtané studny nebo jímky. Vybírejte z široké nabídky produktů, které vám pomohou zajistit spolehlivé a efektivní čerpání vody. Podobné produkty: Odstředivé čerpadlo CPM 20 INOX