POLY PIPE & WELL dezinfekce studny a nádrží 10l

13 619 

Katalogové číslo: 117617 Kategorie:

Popis

Dezinfekce PolyHMG neobsahuje žádný přidaný chlór, alkohol, aldehyd, fenol, louh, formaldehyd ani těžké kovy a má vyrovnané pH. Eliminuje všechny druhy bakterií, virů, řas a hub a doporučuje se použít v nových studnách před rozborem vody.
Stáhněte si: Technický list a Návod k použití s ​​tabulkou pro určení množství přípravku na dezinfekci.
Oblasti použití:

studny,
jezírka,
nádrže,
vodojemy,
retenční nádrže

Vlastnosti:
Odstraňuje zbarvení a zápachy organického původu, má silné algicidní ("protiriasové") účinky.Dezinfekce vrtů, studní, vodních a retenčních nádrží. PolyWELL je určen zejména pro studny, které byly vytopeny po záplavách, zda nebyly delší domu využívány.Aplikací dezinfekce PolyWELL pomůžete vodnímu zdroji regenerovat a vyčistit se. Vhodný je také jako prevence, kde díky shlukování bakterií dokážete vodu udržet dlouhodobě čistou a kvalitní.

JAK DEZINFEKCE POLY PIPE & WELL 3l funguje?PolyHMG s antimikrobiálními vlastnostmi, je sloučenina Alkylu s kopolymerem na bázi guianidu. Za svou barkericidnífunkci vděčí PolyHMG hlavně schopnostem svých funkčních skupin guanidu vytvářet vazby s buněčnou membránoupatogenních mikrobů.
Po navázání pronikne funkční skupina guanidů do cytoplasmy buňky a potlačí její regulačnífunkci. Její narušení způsobí, že buňka není schopna fungovat tak, jak potřebuje a nakonec zahyne.
Popis destrukčního procesu buňky:- Průnik molekuly biocidu PolyHMG buněčnou membránou mikrobu.- Rozptyl pohlcených molekul PolyHMG přes celou buněčnou stěnu.- Narušení a zničení cytoplazmatické buněčné membrány.- Obsah buňky uniká do mezibuněčného prostoru destabilizovanou buněčnou membránou.- Nastává buněčná smrt.
Všechny účinky jsou namířeny proti virům, gram-pozitivním a gram-negativním bakteriím, houbám a prvokům. Nadruhé straně však PolyHMG nepoškodí buňky větších organismov (tj. lidské a zvířecí buňky) kvůli jejich odlišnémolekulární struktuře a biochemickým vlastnostem (například naše buňky obsahují cholesterol, který pomáhá našibuněčnou membránu stabilizovat) a odlišnosti naší cytoplasmy a buněčného jádra.
Produkty PolyHMG patří do třídy bezpečné látky s nízkou toxicitou při požití nebo zasažení pokožky.PolyHMG patří do nejnižší III. třídy alergické aktivity, tj. nezpůsobuje žádné alergie.

Časté otázky

Cena za POLY PIPE & WELL dezinfekce studny a nádrží 10l je 13619 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S POLY PIPE & WELL dezinfekce studny a nádrží 10l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 117617.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Dezinfekce studen, vrtů, nádrží PolyWELL - Tato kategorie e-shopu nabízí široký výběr dezinfekčních prostředků pro studny, vrty a nádrže od značky PolyWELL. Tyto produkty jsou určeny k účinnému odstranění bakterií, virů a jiných mikroorganismů, které mohou ohrožovat kvalitu vody. Vyberte si z nabídky kvalitních dezinfekčních prostředků a udržujte svou vodu v čistotě a bezpečí. Podobné produkty: POLY PIPE & WELL dezinfekce studny a nádrží 5L, Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l, POLY PIPE & WELL dezinfekce studny a nádrží 25L, Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 0,25l