Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l

1 216 

Popis

Dezinfekce PolyHMG odstraňuje zbarvení a zápachy organického původu. Má silné algicidní ( "protiřasové") účinky. Neobsahuje žádný přidaný chlor, alkohol, aldehyd, fenol, louh, formaldehyd ani těžké kovy a má vyrovnané pH. Eliminuje všechny druhy bakterií, virů, řas a hub a doporučuje se použít v nových studních před rozborem vody.
Dezinfekce PolyWELL slouží k desinfekci vrtů, studní, vodních a retenčních nádrží je určena zejména pro studny, které byly vytopené po záplavách, zda nebyly delší domu využívány. Aplikací této dezinfekce pomůžete vodnímu zdroji regenerovat a vyčistit se. Vhodná je i jako prevence, kde díky shlukování bakterií dokážete vodu udržet dlouhodobou čistou a kvalitní.
Oblasti použití:

studny,
jezírka,
nádrže,
vodojemy,
retenční nádrže

Vlastnosti:

Odstraňuje zbarvení a zápachy organického původu, má silné algicidní ( "protiřasové") účinky.Dezinfekce vrtů, studní, vodních a retenčních nádrží. PolyWELL je určen zejména pro studny, které byly vytopené po záplavách, zda nebyly delší domu využívány.
Aplikací dezinfekce PolyWELL pomůžete vodnímu zdroji regenerovat a vyčistit se. Vhodný je i jako prevence, kde díky shlukování bakterií dokážete vodu udržet dlouhodobou čistou a kvalitní.

Jako dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l funguje?
PolyHMG s antimikrobiálními vlastnostmi je sloučenina alkyl s kopolymerem na bázi guianidu. Za svou funkci vděčí PolyHMG hlavně schopnostem svých funkčních skupin guanidu vytvářet vazby s buněčnou membránou patogenních mikrobů.
Po navázání pronikne funkční skupina guanídov do cytoplazmy buňky a potlačí její regulační funkci. Její narušením způsobí, že buňka není schopna fungovat tak, jak potřebuje a nakonec zahyne.

Popis destrukčního procesu buňky:

průnik molekuly biocidu PolyHMG buněčnou membránou mikrobu
rozptyl pohlceno molekul PolyHMG přes celou buněčnou stěnu
narušení a zničení cytoplazmatické buněčné membrány
obsah buňky uniká do mezibuněčného prostoru destabilizaci buněčnou membránou
nastává buněčná smrt

Všechny účinky jsou namířeny proti virům, gram-pozitivním a gram-negativním bakteriím, houbám a prvokům. Na druhé straně však PolyHMG nepoškozuje buňky větších organismů, (tj. Lidské a zvířecí buňky) kvůli jejich odlišné molekulární struktuře a biochemickým vlastnostem, (například naše buňky obsahují cholesterol, který pomáhá naši buněčnou membránu stabilizovat) a odlišnosti naší cytoplazmy a buněčného jádra.
Produkty PolyHMG patří do třídy bezpečné látky s nízkou toxicitou při požití nebo zasažení pokožky.
PolyHMG patří do nejnižší III. třídy alergické aktivity, tj. nezpůsobuje žádné alergie.

Časté otázky

Cena za Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l je 1216 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38280.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Dezinfekce studen, vrtů, nádrží PolyWELL - Tato kategorie e-shopu nabízí široký výběr dezinfekčních prostředků pro studny, vrty a nádrže od značky PolyWELL. Tyto produkty jsou určeny k účinnému odstranění bakterií, virů a jiných mikroorganismů, které mohou ohrožovat kvalitu vody. Vyberte si z nabídky kvalitních dezinfekčních prostředků a udržujte svou vodu v čistotě a bezpečí. Podobné produkty: POLY PIPE & WELL dezinfekce studny a nádrží 10l, POLY PIPE & WELL dezinfekce studny a nádrží 5L, Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 0,25l, POLY PIPE & WELL dezinfekce studny a nádrží 25L