Ponorné čerpadlo 4 SD 8-25 / 400V – RTS

16 253 

Popis

 Ponorné čerpadlo IBO 4SD 8-25 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Ponorné čerpadlo IBO 4SD 8-25 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.

Hydraulická část čerpadla IBO 4SD 8-25 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá což je při případné poruše velkou výhodou .
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.

Ponorné čerpadlo IBO 4SD 8-25 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo 4 SD 8-25 / 400V – RTS je 16253 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo 4 SD 8-25 / 400V – RTS si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39295.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3" STM 20 – RTS, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55, Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM24, Ponorné čerpadlo 3 STM 16 – RTS