Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50

3 361 

Popis

Při tomto čerpadle Vám nabízíme nadstandardní ZÁRUKU 3 ROKY. Kompletní záruční a pozáruční servis provádí školený personál v našem servisním centru.
Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou škálou použití.
Použití čerpadla:
Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50 je určeno k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla IBO SCR – 0,50 je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto úzké čerpadlo lze použít i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad. Výborně se hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, která obsahuje abrazivní látky, může se stát že se po čase vřeteno oděru a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění celá mechanika – celý set: vřeteno, rotor, stator. Jelikož je daný set spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně (podle použití), záruka se vztahuje pouze na práci výměny.
Výhody čerpadla:
Toto ponorné čerpadlo je vřetenové a proto je možné použít jej i do čerstvých, nových studní a vrtů. Dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku a jiných abrazivních látek, které se obvykle v nových vrtech ještě nacházejí.

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50 je 3361 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38564.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3,5 "SC 3-18 400V – RTS, Ponorné čerpadlo SKM 200, Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-18 – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SDm 3-18 – RTS

Vřetenová čerpadla - V kategorii Vřetenová čerpadla najdete široký výběr čerpadel pro přečerpávání tekutin. Tyto typy čerpadel jsou ideální pro přečerpávání čisté vody, ale také se používají pro přečerpávání olejů, kapalin s nízkou viskozitou a dalších tekutin. V našem e-shopu najdete vřetenová čerpadla od renomovaných výrobců s různými výkony a kapacitami. Podobné produkty: Ponorné čerpadlo vřetenové Omnigena EVJ 1,2-100-0,75 230V, Ponorné čerpadlo vřetenové Omnigena EVJ 1,8-50-0,55 230V, Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,25, Ponorné čerpadlo vřetenové DIPPER 2700