Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 1500 (230V) s řezacím nožem

9 839 

Popis

IBO ZWQ 1500 Ponorné čerpadlo s řezacím nožem do septiků a přečerpávacích šachet.
Řada ponorných čerpadel z litiny s drticím systémem pro profesionální řešení. Čerpadlo ZWQ1500 je vybaveno plovákovým spínačem, který automaticky řídí čerpadlo a má nainstalovanou tepelnou ochranu ve vinutí motoru.
Dodává se v ČERNÉ nebo ZELENÉ barvě.
Použití:
Čerpadla jsou vhodná pro pevné instalace v městských čerpacích stanicích, v objektech a v domácnostech. V zemědělství se dokonale vypořádají při čerpání hnoje. ZWQ 1500 má jedinečný, vysoce efektivní řezací nůž z nerezové oceli. Konstrukce drtiče zajišťuje rozřezání předmětů bez nebezpečí ucpání čerpadla.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 1500 (230V) s řezacím nožem je 9839 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 1500 (230V) s řezacím nožem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39243.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalová čerpadla s řezacím nožem IBO - V této kategorii najdete kvalitní kalová čerpadla s řezacím nožem od renomované značky IBO. Tyto čerpadla jsou určena pro čerpání kalových vod s pevnými částicemi a díky svému řezacímu noži dokážou snadno rozdrtit i větší nečistoty. Vyberte si z naší nabídky a získejte spolehlivé čerpadlo pro vaši domácnost nebo průmyslové… Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo WQ 1800 Furia s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo V 550 s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo V 370 s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo V 2200 s řezacím nožem