Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 2200 (400V) s řezacím nožem

12 625 

Popis

IBO ZWQ 2200 Ponorné čerpadlo s řezacím nožem do septiků a přečerpávacích šachet.
Řada ponorných čerpadel z litiny s drtícím systémem pro profesionální řešení. Čerpadla jsou vybaveny závitovými přírubami, které jsou přizpůsobeny pro připojení potrubí nebo rychlospojky a adaptéry umožňující připojení výtlačné hadice k upínacímu pruhu. Čerpadlo ZWQ 2200 je vybaveno plovákovým spínačem, který automaticky řídí čerpadlo a má nainstalovanou tepelnou ochranu ve vinutí motoru.
Použití:
Čerpadla jsou vhodné pro pevné instalace v městských čerpacích stanicích, v objektech či domácnostech. V zemědělské aplikaci se vypořádá i při čerpání hnojiva. ZWQ 2200 má jedinečný, vysoce efektivní řezací nůž z nerezové oceli. Konstrukce drtiče zajišťuje rozřezání předmětů bez nebezpečí ucpání čerpadla.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 2200 (400V) s řezacím nožem je 12625 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 2200 (400V) s řezacím nožem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40114.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalová čerpadla s řezacím nožem IBO - V této kategorii najdete kvalitní kalová čerpadla s řezacím nožem od renomované značky IBO. Tyto čerpadla jsou určena pro čerpání kalových vod s pevnými částicemi a díky svému řezacímu noži dokážou snadno rozdrtit i větší nečistoty. Vyberte si z naší nabídky a získejte spolehlivé čerpadlo pro vaši domácnost nebo průmyslové… Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 1800 (230V) s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo V 1500 s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo VOX 50-1,5, Kalový set – Ponorné kalové čerpadlo WQV 7-18-2,2 s drtičem a hadicí 20m