Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 5500 (400V) s řezacím nožem

32 255 

Popis

Kalové ponorné čerpadlo s řezacím nožem řady ZWQ 5500 do septiků a přečerpávacích šachet.
Řada ponorných čerpadel z litiny s drtícím systémem pro profesionální řešení. Čerpadla jsou vybaveny závitovými přírubami, které jsou přizpůsobeny pro připojení potrubí nebo rychlospojky a adaptéry umožňující připojení výtlačné hadice.
Použití:
Čerpadla jsou vhodné pro pevné instalace v městských čerpacích stanicích, v objektech či domácnostech. V zemědělské aplikaci se vypořádá i při čerpání hnojiva. ZWQ 5500 má jedinečné, vysoce efektivní řezací zařízení z nerezové oceli. Konstrukce drtiče zajišťuje rozřezání předmětů bez nebezpečí ucpání čerpadla.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 5500 (400V) s řezacím nožem je 32255 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové čerpadlo ZWQ 5500 (400V) s řezacím nožem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 39248.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kalová čerpadla s řezacím nožem IBO - V této kategorii najdete kvalitní kalová čerpadla s řezacím nožem od renomované značky IBO. Tyto čerpadla jsou určena pro čerpání kalových vod s pevnými částicemi a díky svému řezacímu noži dokážou snadno rozdrtit i větší nečistoty. Vyberte si z naší nabídky a získejte spolehlivé čerpadlo pro vaši domácnost nebo průmyslové… Podobné produkty: Ponorné kalové čerpadlo V 1500 s řezacím nožem, Ponorné kalové čerpadlo V 2200 s řezacím nožem, Kalový set – Ponorné kalové čerpadlo WQV 7-8-0,75 s drtičem a hadicí 30m, Kalový set – Ponorné kalové čerpadlo WQV 7-12-1,1 s drtičem a hadicí 30m