Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IPE 400

1 441 

Katalogové číslo: 40074 Kategorie:

Popis

Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IPE 400 v celoplastovém provedení, vhodné k používání bez většího a trvalého zatížení.
Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IPE 400 umožňuje:
čerpání čisté nebo lehce znečištěné vody ze sklepů, garáží a podobně,vyčerpávání vody z bazénů,přečerpávání dešťové vody ze sběrných nádrží.Výhody ponorného kalového, drenážního čerpadla IPE 400:
lehká konstrukce (možnost využití čerpadla v těžko přístupných místech),nerezové provedení,snadná obsluha,výstup z čerpadla (DN výtlak) je regulovatelný přechodkou.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IPE 400 je 1441 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IPE 400 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40074.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Drenážní kalové čerpadla IBO - V této kategorii najdete široký výběr drenážních kalových čerpadel značky IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro odvodňování sklepů, garáží, zahrad a dalších prostor, kde hrozí riziko zatopení. V naší nabídce najdete čerpadla různých výkonů a kapacit, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby. Podobné produkty: Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 50 KBFU – 0,45, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo SWQ 180 s 1" hadicí 20m, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 50 KBFU – 2,2, Ponorné drenážní čerpadlo IPC 550