Ponorné čerpadlo MULTI IP 800 inox

4 070 

Popis

Ponorné čerpadlo MULTI IP 800 INOX se používá k čerpání čisté vody, zavlažování a zásobování vodou ze studní.
Čerpadla této řady jsou určena pro domácí použití. Nejsou vhodné pro účely, které vyžadují nepřetržitý provoz a pro čerpání vody s obsahem abrazivních látek jako je kal nebo písek.
Malá a kompaktní konstrukce umožňuje použití čerpadla ve stísněných a uzavřených prostorech.
Dobrá rada zkušeného prodejce:
Ponorné čerpadlo MULTI IP 800 INOX je výborná volba pro přímé, běžné zalévání ze studny, nebo pro přívod vody do různých nádrží pro domácnosti nebo zahrádkáře.

Časté otázky

Cena za Ponorné čerpadlo MULTI IP 800 inox je 4070 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné čerpadlo MULTI IP 800 inox si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17417.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Drenážní kalové čerpadla IBO - V této kategorii najdete široký výběr drenážních kalových čerpadel značky IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro odvodňování sklepů, garáží, zahrad a dalších prostor, kde hrozí riziko zatopení. V naší nabídce najdete čerpadla různých výkonů a kapacit, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby. Podobné produkty: Kalový set – ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 250 s hadicí 50m, Ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 250, Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1300 Professional, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IPE 400

Ponorná čerpadla na vodu IBO - V naší kategorii Ponorná čerpadla na vodu IBO najdete široký výběr vodních čerpadel této značky. Tyto ponorná čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z různých zdrojů, jako jsou studny, nádrže, bazény, či jiné vodní nádrže. Vybírat můžete z různých typů a výkonů, takže si určitě vyberete to pravé pro své… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3Ti-15 – RTS, Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,37, Ponorné čerpadlo 3Ti-37 – RTS, Ponorné čerpadlo 3 STM 16 – RTS