Pozinkovaná tlaková nádoba STEP 100L

15 044 

Popis

Tlakové pozinkované nádoby Reflex jsou používány hlavně jako zásobníky pro čerpanou vodu v domácích vodárnách a průmyslových nebo přečerpávacích stanicích. Tyto nádoby jsou kvalitně pozinkované zevnitř i zvenčí, což prodlužuje jejich životnost a zlepšuje také vzhled produktu. Životnost tlakové nádoby také zvyšuje i nepřítomnost pryžového vaku.
Pozinkované nádoby jsou vhodné pro všechny typy čerpadel, musí však splňovat jejich předepsané konstrukční parametry (objem + maximální pracovní přetlak).
Použití:
Tlakové nádoby Reflex zajišťují plynulý rozvod vody, převážně z vlastní studny. Udržují zásobu vody pro okamžitou potřebu a tím prodlužují životnost čerpadla. Pozinkované nádoby jsou vhodné i pro použití v průmyslových budovách a všude tam, kde je zapotřebí udržovat zásobu vody pro okamžitou potřebu.
Výhody:
Užitná voda nesmí být znečištěná. Všechny materiály v pozinkovaných tlakových nádobách, které jsou v kontaktu s vodou, jsou vhodné pro styk s pitnou vodou. Pozinkované nádoby Reflex kladně ovlivňují také životnost čerpadla.

Časté otázky

Cena za Pozinkovaná tlaková nádoba STEP 100L je 15044 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Pozinkovaná tlaková nádoba STEP 100L si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 7126.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vertikální pozinkované tlakové nádoby Reflex - V naší kategorii Vertikální pozinkované tlakové nádoby Reflex najdete širokou nabídku kvalitních a spolehlivých nádob pro skladování a distribuci kapalin. Tyto nádoby jsou vyrobeny z pozinkované oceli a jsou určeny pro použití v průmyslových a komerčních aplikacích. Díky svému vertikálnímu provedení jsou ideální pro úsporné využití prostoru. Vyberte si z…