Tlaková nádoba stojato-ležatá IBO – 80l s manometrem

5 132 

Popis

Tlaková nádoba stojato-ležatá IBO – 80l s manometrem slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací, tlakové nebo průmyslové stanice.
Vlastnosti tlakové nádoby:

Tlaková nádoba 80l stojato-ležatá s manometrem může být přiřazena ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby (8 bar).
Tlaková nádoba obsahuje pryžový (gumový) vak určený pro styk s pitnou vodou
Obecně se dá říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby a s tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení.
Tlaková nádoba s gumovým vakem vyžaduje kontrolu plnicího plynu (vzduchu) cca jednou za 6 měsíců.

Časté otázky

Cena za Tlaková nádoba stojato-ležatá IBO – 80l s manometrem je 5132 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tlaková nádoba stojato-ležatá IBO – 80l s manometrem si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38305.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tlaková nádoba 80l IBO - Error #:That model is currently overloaded with other requests. You can retry your request, or contact us through our help center at help.openai.com if the error persists. (Please include the request ID 0af009f930c4d2244f5bdd6b94d0ef00 in your message.)