Připojovací set k ponorným čerpadlům 6/4" se zpětnou klapkou

870 

Popis

Připojovací zvýhodněný set k ponorným čerpadlům se používá k připojení PE hadice k ponornému čerpadlu.
Set obsahuje vsuvku, která se našroubovat na čerpadlo potom následuje zpětná klapka, kvůli zabránění zpětného pádu vodního sloupce z hadice a do zpětné klapky jde PE přechod, do kterého se upíná výtlačné potrubí, tedy LDPE hadice.
Připojovací sada k 6/4" dřezovému čerpadlu se zpětnou klapkou obsahuje:

Vsuvku 6/4" mosadz
Spätnú klapku univerzální 6/4"
Přechodový kus s vnějším závitem 50×6/4"

Časté otázky

Cena za Připojovací set k ponorným čerpadlům 6/4" se zpětnou klapkou je 870 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Připojovací set k ponorným čerpadlům 6/4" se zpětnou klapkou si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38139.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Spojovací armatury PRODO - Spojovací armatury PRODO nabízejí široký výběr kvalitních a spolehlivých spojovacích prvků pro různé účely. V naší kategorii najdete vše od klasických šroubů a matiček až po moderní spojovací systémy pro průmyslové využití. Všechny výrobky jsou zaručeně vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší standardy. Vyberte si z naší nabídky a… Podobné produkty: Připojovací set k ponorným čerpadlům 1" se zpětnou klapkou, Připojovací set k ponorným čerpadlům 5/4" se zpětnou klapkou