Tlaková nádoba pozinkovaná HVP 300L s vodoznakem 6Bar

12 850 

Popis

Tlakové pozinkované nádoby HVP jsou používány hlavně jako zásobníky pro čerpanou vodu v domácích vodárnách, průmyslových nebo přečerpávacích stanicích. Tyto nádoby jsou kvalitně žárově pozinkované zevnitř i zvenku, což prodlužuje jejich životnost a zlepšuje i vzhled produktu. Životnost tlakové nádoby taktéž zvyšuje i nepřítomnost pryžového vaku.
Pozinkované nádoby jsou vhodné pro všechny typy čerpadel, musí však splňovat jejich předepsané konstrukční parametry (objem + maximální pracovní přetlak).
Použití:
Tlakové nádoby HVP zabezpečují plynulý rozvod vody, převážně z vlastní studny. Udržují zásobu vody pro okamžitou potřebu, a tím prodlužují životnost čerpadla. Pozinkované nádoby jsou vhodné i pro použití v průmyslových budovách a všude tam, kde je v potřebném rozsahu udržovat zásobu vody pro okamžitou potřebu.

Výhody:
Tlakové nádoby HVP jsou s vodoznakem, tedy máte okamžitý přehled o max / min objemu v tlakové nádobě.
Všechny materiály v pozinkovaných tlakových nádobách, které jsou v kontaktu s vodou, jsou vhodné pro styk s pitnou vodou. Pozinkované nádoby HVP kladně ovlivňují i ​​životnost čerpadla.

Časté otázky

Cena za Tlaková nádoba pozinkovaná HVP 300L s vodoznakem 6Bar je 12850 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Tlaková nádoba pozinkovaná HVP 300L s vodoznakem 6Bar si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 22653.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vertikální pozinkované tlakové nádoby Hydro-Vacuum - V naší kategorii Vertikální pozinkované tlakové nádoby Hydro-Vacuum najdete kvalitní tlakové nádoby pro hydraulické a pneumatické systémy. Tyto nádoby jsou vyrobeny z pozinkované oceli a jsou vhodné pro různé průmyslové aplikace. Využijte naše široké nabídky a vyberte si tlakovou nádobu, která splní vaše potřeby. Podobné produkty: Tlaková nádoba pozinkovaná HVP 200L s vodoznakem 6Bar