Samonasávací čerpadlo HP 1500 inox

8 416 

Popis

Odstředivé horizontální čerpadlo HP 1500 inox slouží pro zásobování rodinných domů čistou vodou ze studní, kde sací výška nepřesahuje 8m.
Použití čerpadla HP 1500 inox:

čerpání čisté užitkové vody
zavlažování
ve spojení s tlakovým spínačem a tlakovou nádobou jako domácí vodárna

Přednosti čerpadla HP 1500 inox:

spolehlivost
jednoduchá obsluha
výborný poměr cena – výkon
schopnost přečerpat velké množství vody

Časté otázky

Cena za Samonasávací čerpadlo HP 1500 inox je 8416 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Samonasávací čerpadlo HP 1500 inox si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38708.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Samonasávací čerpadla na vodu IBO - Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo MHI 1800 inox s příslušenstvím, Samonasávací čerpadlo MHI 1300 inox, Samonasávací čerpadlo DP 370 s Venturiho trubicí, Samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím

Samonasávací čerpadla s výtlakem 60-64 m IBO - V této kategorii naleznete širokou nabídku samonasávacích čerpadel s výtlakem 60-64 m od renomovaného výrobce IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z hlubších zdrojů a jsou vhodná jak pro domácí použití, tak pro profesionální využití. Vyberte si z naší nabídky ten správný model pro vaše potřeby.