Samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím

2 605 

Popis

Samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím patří do nejpopulárnější skupiny čerpadel. Čerpadlo JET 100 A je odstředivé, jednostupňové, samonasávací čerpadlo, vybavené systémem zvyšujícím sací schopnost. Těleso čerpadla je vyrobeno z odolné litiny.
Použití Čerpadla JET 100A:

čerpání čisté užitkové vody
zavlažování
přečerpávání

Čerpadlo je vhodné pro celoroční používání v případě občasného (sezónního) použití doporučujeme čerpadla s nerezovým tělem.

Výhody Čerpadla JET 100A:

zabudovaný termický jistič (ochrana před shořením motoru)
jednoduchá montáž a obsluha čerpadla

Technické parametry:

Výtlak čerpadla (m): 50
Max. průtok (l/min.): 60
Příkon čerpadla (kW): 1,1

Samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím obsahuje:

tlakový spínač
manometr
spojovací armaturu OT5

Velkou výhodou pro zákazníka je, že samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím dokážeme hned napojit na tlakovou nádobu a tím dostaneme funkční domácí vodárnu.

Časté otázky

Cena za Samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím je 2605 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Samonasávací čerpadlo JET 100A s příslušenstvím si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38455.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Samonasávací čerpadla na vodu IBO - Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo WZI 250 s príslušenstvom, Samonasávací čerpadlo JSW 150, Samonasávací čerpadlo Garden 1000, Samonasávací čerpadlo MHI 1800 inox s příslušenstvím

Samonasávací čerpadla s výtlakem 50-54 m IBO - V této kategorii najdete samonasávací čerpadla značky IBO s výtlakem 50-54 metrů. Tyto čerpadla jsou ideální pro čerpání vody z hlubších studní nebo nádrží. Vyberte si z naší široké nabídky a získejte spolehlivé a výkonné čerpadlo pro vaše potřeby. Podobné produkty: Samonasávací čerpadlo JET 100A, Samonasávací čerpadlo Garden 1000, Samonasávací čerpadlo JSW 200