Set STANDARD T, pracovní válec PV 65

20 443 

Popis

extra ⭐100.53

Set STANDARD T, pracovní válec PV 65
Ruční stojanová čerpadla STANDARD T s vysokým výtokovým stojanem jsou určena k čerpání užitkové vody o max. teplotě 40 °C bez mechanických příměsí. Pomocí pracovního válce lze čerpat vodu z hloubek od 4 do 30m.
Ruční pumpa STANDARD T se dodává v modré nebo zelené barvě.
Použití čerpadla:
čerpání pitné nebo užitkové vodysací hloubka 4-30 m
Set obsahuje:
1. Ruční čerpadlo STANDARD T
2. Pracovní válec PV 65
3. Táhlo k ruční pumpě STANDARD T
4. Odvodňovací zařízení STANDARD
5. Připevňovací spona STANDARD T + klínky
2. Pracovní válec PV 65:
Pracovní válce jsou hlavní součástí zařízení do hloubek pro stojanová čerpadla STANDARD. Uvnitř válce je uložen pracovní píst s manžetou a ventilem. Mezi tělesem válce a přírubou je zpětná klapka. V závislosti na druhu a hloubce studny se zvolí odpovídající typ pracovního válce: Hloubka studny 2-15m prac.válec Ø 90mm, 16-22m prac.válec Ø 75mm, 23-30m prac.válec Ø 65mm.
3. Táhlo k ruční pumpě STANDARD T:
Táhlo slouží ke spojení pracovního válce a ruční pumpy Standard. Bez něj nelze pumpu Standard zprovoznit. Osazuje se osově ve středu výtlačného potrubí, mezi pracovním válcem a ruční pumpou.
Délka: 2m
Doporučujeme instalovat v pozinkovaném, ocelovém potrubí.
4. Odvodňovací zařízení STANDARD:
Odvodňovací zařízení STANDARD slouží k odvodnění pumpy STANDARD T.
Má za úkol spustit vodu z tělesa pumpy aby při mrazu pumpa nepukla. Instaluje se pod úroveň země. Těsně pod těleso pumpy STANDARD.

Časté otázky

Cena za Set STANDARD T, pracovní válec PV 65 je 20443 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Set STANDARD T, pracovní válec PV 65 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 112425.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční čerpadla a ruční pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - V této kategorii najdete široký výběr ručních čerpadel a pump od společnosti Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. Tyto výrobky jsou ideální pro přečerpávání různých kapalin či paliv, a to jak v domácnosti, tak i v průmyslových podnicích. Ruční čerpadla a pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. jsou kvalitní, spolehlivé a… Podobné produkty: Pracovní valec PV 75, Pumpa Set STANDARD T, pracovní válec PV 65, Pumpa Set STANDARD II, pracovní válec PV 75, Narážecí hrot 5/4"