Narážecí hrot 6/4"

2 427 

Popis

Narážecí hroty se používají k ručním čerpadlům s nízkým stojanem typu NP pro ražené studny v měkkých vodonosných vrstvách. Slouží zároveň jako mechanický filtr.

Časté otázky

Cena za Narážecí hrot 6/4" je 2427 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Narážecí hrot 6/4" si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38791.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Ruční čerpadla a ruční pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. - V této kategorii najdete široký výběr ručních čerpadel a pump od společnosti Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. Tyto výrobky jsou ideální pro přečerpávání různých kapalin či paliv, a to jak v domácnosti, tak i v průmyslových podnicích. Ruční čerpadla a pumpy Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s. jsou kvalitní, spolehlivé a… Podobné produkty: Narážecí hrot 5/4", Pumpa Set STANDARD T, pracovní válec PV 90, Set STANDARD T, pracovní válec PV 75, Připevňovací spona Standard II, T + klínky