Sudové čerpadlo IP 400 RAIN

2 264 

Katalogové číslo: 119326 Kategorie:

Popis

Sudové čerpadlo IP 400 RAIN je určeno k čerpání dešťové vody ze sudu pro zalévání zahrady nebo trávníku.

Teleskopická trubice umožňuje nastavení podle výšky sudu.
Plovák automaticky vypíná čerpadlo podle hladiny kapaliny v sudu a zabraňuje chodu nasucho.
Hydraulika čerpadla je vyrobena z odolných materiálů, díky čemuž je vysoce odolná vůči korozi a drobnému mechanickému poškození.
Hřídel a rotor čerpadla jsou odlity z nerezavějící oceli AISI 304. Oběžné kolo je vyrobeno z Norylu a těleso čerpadla je vyrobeno z technopolymeru.

Časté otázky

Cena za Sudové čerpadlo IP 400 RAIN je 2264 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Sudové čerpadlo IP 400 RAIN si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 119326.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Drenážní kalové čerpadla IBO - V této kategorii najdete široký výběr drenážních kalových čerpadel značky IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro odvodňování sklepů, garáží, zahrad a dalších prostor, kde hrozí riziko zatopení. V naší nabídce najdete čerpadla různých výkonů a kapacit, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby. Podobné produkty: Kalový set – ponorné kalové čerpadlo MAGNUM 3750 s hadicí 30m, Ponorné drenážne čerpadlo SWQ 1100, Kalový set – ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 180 s hadicí 50m, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IP 1100