Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 80 KBFU – 5,5 400V

49 254 

Popis

Ponorné drenážní čerpadlo KBFU je určeno pro profesionální drenážní práce. Drenážní čerpadlo 80 KBFU – 5,5 se používá především ve stavebnictví na odvodňovánívýkopů. Toto ponorné, drenážní čerpadlo je vhodné k čerpání vody i s velkým obsahem písku.
Díky krytu v podobě chladícího pláště může drenážní čerpadlo 80 KBFU – 5,5 pracovat – čerpat i když je pouze částečně zanořené.Velkou výhodou drenážního čerpadla 80 KBFU – 5,5 je také pevná a masivní konstrukce.

Časté otázky

Cena za Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 80 KBFU – 5,5 400V je 49254 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 80 KBFU – 5,5 400V si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 40102.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Drenážní kalové čerpadla IBO - V této kategorii najdete široký výběr drenážních kalových čerpadel značky IBO. Tyto čerpadla jsou ideální pro odvodňování sklepů, garáží, zahrad a dalších prostor, kde hrozí riziko zatopení. V naší nabídce najdete čerpadla různých výkonů a kapacit, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše potřeby. Podobné produkty: Ponorné kalové, drenážní čerpadlo TIPI – IPK 400, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IP 550, Ponorné kalové čerpadlo WQX 1100, Ponorné kalové čerpadlo SWQ 180