Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná

382 

Popis

Vložka 10" LA-SX
Vložka eliminuje nežádoucí zápach a chuť vody zapříčiněné chlórem a jinými organickými látkami. Odstraňuje pesticidy, insekticidy a chlorová rozpouštědla.

Domácí použití: Důkladné ošetření vody od chlóru. Vhodné nejen k pití a vaření, ale i sprchování a koupání.
Technické použití: Ošetření od chlóru v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu, předošetření jednotek s reverzní osmózou.
Průměrná životnost: 6-12 měsíců
Údržba: žádná

Upozornění:
Před prvním použitím filtru s touto vložkou doporučujeme filtrační vložku „LA“ propláchnout s cca 3 až 5 l vody a tuto vodu nechat vytéct do odtoku.Při tomto proplachnutí může dojít k vyplavení drobných částic aktivního uhlí, které se vytvořily rozdrobením náplně při přepravě. Tento jev je jen jednorázový a v budoucnosti již nenastane. Vložka bude nadále plnit spolehlivě svoji funkci.

Technické informace:

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
500

Rozměry (mm):
252 x 70 x 28

Časté otázky

Cena za Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná je 382 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 17013.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 10" SENIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 10 palců, které jsou vhodné pro použití v domácnostech seniorů. Vložky jsou od značky Atlas Filtri, která garantuje kvalitu a účinnost filtrů. Vyberte si z naší široké nabídky vložek tu pravou pro váš filtr a zajistěte si tak čistou a… Podobné produkty: 10" Vložka kombinovaná 5mcr uhlíková, Vložka 10"uhlíková 10mcr CB-EC CTO, Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr, Vložka mechanická 10" CPP hladká 50mcr