Vložka FE 10" SX redukce železa

387 

Popis

Filtrační vložka FE 10" SX
Je určena ke snižování obsahu železa pomocí rozebíratelného kontejneru s náplní oxidační pryskyřice. Průtokem vody urychluje oxidaci železa.
Nejvyšší účinnost je na konečném místě spotřeby vody při pomalém průtoku. Možná regenerace pryskyřice silným zpětným proplachem v regenerační nádobě. Pryskyřice je odolná vůči chlóru.
Udržujte mimo dosah dětí.
Technické informácie:

Životnost:
cca 800l (silně závisí na složení vody)

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
180

Časté otázky

Cena za Vložka FE 10" SX redukce železa je 387 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka FE 10" SX redukce železa si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38234.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 10" SENIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 10 palců, které jsou vhodné pro použití v domácnostech seniorů. Vložky jsou od značky Atlas Filtri, která garantuje kvalitu a účinnost filtrů. Vyberte si z naší široké nabídky vložek tu pravou pro váš filtr a zajistěte si tak čistou a… Podobné produkty: Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná, Vložka mechanická 10" FA 5mcr vinutá, Vložka mechanická 10" CPP hladká 10mcr, Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen