Vložka 10"uhlíková 10mcr CB-EC CTO

312 

Popis

Filtrační vložka chlór CB-EC-CTO 10SX
Filtrační vložka chlór CB-EC-CTO 10SX s aktivním uhlím snižuje obsah chlóru ve vodě a odstraňuje zápach v pitné vodě. Je plněna aktivním uhlím na redukci zápachu a špatné chuti, pesticidů, chlóru a chlorurátů, těkavých organických látek.
Životnost filtrační vložky chlór CB-EC-CTO 10SX je 3-6 měsíců v závislosti na složení vody.
Vložka CB-EC-CTO 10SX je vyrobena z lisovaného uhlíku původem z kokosových skořepin a je určena pro použití před konečným místem spotřeby vody. Filtruje jemné nečistoty a sedimenty.
Technické informace:

Filtrace:
10mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
230

Rozměry (mm):
248 x 70 x 26

Časté otázky

Cena za Vložka 10"uhlíková 10mcr CB-EC CTO je 312 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka 10"uhlíková 10mcr CB-EC CTO si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38063.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 10" SENIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 10 palců, které jsou vhodné pro použití v domácnostech seniorů. Vložky jsou od značky Atlas Filtri, která garantuje kvalitu a účinnost filtrů. Vyberte si z naší široké nabídky vložek tu pravou pro váš filtr a zajistěte si tak čistou a… Podobné produkty: Vložka mechanická 10" FA 1mcr vinutá, Vložka FE 10" SX redukce železa, Vložka mechanická 10 "RL SX 50mcr omyvatelná, Vložka Sanic 10" Antibakteriální hladká 25mcr