Vložka Sanic 10" Antibakteriální hladká 25mcr

156 

Popis

Vložka Sanic 10" antibakteriální 25mcr
Filtrační vložka vyráběná z foukaného polypropylenového vlákna s obsahem stříbra. Zajišťuje vysoce účinnou filtraci jemných částeček, rzi a písku a zabraňuje množení bakterií.

Účinná bakteriostatická ochrana je zaručena pouze v kombinaci s filtrem SANIC.
Vhodná pro pitnou vodu.
Životnost: 3-6 měsíců, v závislosti na obsahu nečistot ve vodě
Údržba: žádná

Technické informace:

Filtrace:
25mcr

Max. teplota:
80°C.

Max. průtok (l/h):
2000

Rozměry:
250 x 61 x 28

Časté otázky

Cena za Vložka Sanic 10" Antibakteriální hladká 25mcr je 156 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vložka Sanic 10" Antibakteriální hladká 25mcr si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38066.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Vložky do filtrů 10" SENIOR Atlas Filtri - V této kategorii najdete vložky určené pro filtry o velikosti 10 palců, které jsou vhodné pro použití v domácnostech seniorů. Vložky jsou od značky Atlas Filtri, která garantuje kvalitu a účinnost filtrů. Vyberte si z naší široké nabídky vložek tu pravou pro váš filtr a zajistěte si tak čistou a… Podobné produkty: Vložka mechanická 10 "FA 50mcr vinutá, Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr, Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX dusičnany, Vložka Katexová 10" QA CF-SX vodní kámen