Vodoměrná šachta kruhová PP střední

7 175 

Popis

Hloubka umístění 160cm
Váha (kg) 44
Rozměry v x š x t (cm) ⭐160x100x100
Rozměr připojení vstup ⭐DN 32
Možný počet připojení vodoměrů ⭐max 3

Tato vodoměrná šachta je vyrobena z polypropylenových desek tloušťky 6 a 6 mm, které jsou spojovány svařováním. Používá se pro umístění vodoměru při napájení objektů na vodovod.
Osazení vodoměrné šachty:
Šachta je dostatečně vyztužena a proto v případech, kde se nevyskytuje spodní voda a šachta nebude pojízdná nebo umístěná v blízkosti komunikace, stačí vodoměrnou šachtu položit na podkladní beton a rovnoměrně obsypat pískem nebo prosátou zeminou.
Přestože je tato šachta vodotěsná, v případě výskytu spodní vody, při pojezdové úpravě nebo pokud je šachta v blízkosti komunikace, je nutné šachty obetonovat a zajistit tak, aby spodní voda nepronikla ke stěnám šachty.
Nedoporučujeme používat neúplně vysypanou vodoměrnou šachtu, v zimním období by mohlo dojít k jejímu poškození. S touto Vodoměrná šachta je zakázáno manipulovat při teplotě nižší než -3 °C.

Součástí vodoměrné šachty jsou:

stupačky uvnitř šachty usnadňující přístup k osazení vodoměru
dvě vodotěsné šachtové přechodky pro napojení potrubí
pochodový poklop (určený pouze pro chůzi)

Vodoměr není součástí dodávky vodoměrné šachty.

Technické údaje:

certifikát: ano
hloubka umístění: 160 cm
rozměr připojení vstup: DN 32
rozměr připojení výstup: DN 32
možný počet připojení vodoměrů: max 3ks

Časté otázky

Cena za Vodoměrná šachta kruhová PP střední je 7175 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vodoměrná šachta kruhová PP střední si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 1141.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Plastové vodoměrné šachty PRODO - V této kategorii naleznete široký výběr plastových vodoměrných šachet od značky PRODO. Tyto šachty jsou ideální pro instalaci vodovodních a kanalizačních přípojek a umožňují snadný přístup k vodoměrným přístrojům. Všechny šachty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a splňují veškeré normy a požadavky. Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová PP 1500×1100, Vodoměrná šachta kruhová PP 1300×1200, Vodoměrná šachta kruhová PP velká, Vodoměrná šachta kruhová PP velká 1600×1200