Vodoměrná šachta kruhová malá 1300×1000 s protimrazovou pojistkou

7 550 

Katalogové číslo: 22536 Kategorie:

Popis

Vodoměrná šachta s protimrazovou pojistkou je vyrobena z polypropylenových desek tloušťky 6 mm, které jsou spojovány svařováním. Používá se k umístění vodoměru při napájení objektů na vodovod.
Osazení vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou:
Šachta je dostatečně vyztužená a proto v případech, kde se nevyskytuje spodní voda a šachta nebude pojízdná nebo umístěna v blízkosti komunikace, stačí vodoměrnou šachtu položit na podkladní beton a rovnoměrně obsypat pískem nebo prosetou zeminou.
Přestože je tato šachta vodotěsná, v případě výskytu spodní vody, při pojízdné úpravě nebo je-li šachta v blízkosti komunikace, je nutné šachty obetonovat a zajistit tak, aby spodní voda nepronikla ke stěnám šachty.
Nedoporučujeme používat neúplně obsypanou vodoměrnou šachtu, v zimním období by mohlo dojít k jejímu poškození. S touto vodoměrnou šachtou je zakázáno manipulovat při teplotě nižší než -3 °C.

Součástí vodoměrné šachty s protimrazovou pojistkou jsou:

stupačky uvnitř šachty usnadňující přístup k osazení vodoměru
dvě vodotěsné šachtové průchodky pro napojení potrubí
pochodový poklop (určený pouze pro chůzi)
vodoměr není součástí dodávky vodoměrné šachty

Technické parametry:

Certifikát: Ano
Protimrazová pojistka: Ano
Hloubka umístění: 120 cm
Rozměry V x Š x H (cm): 130x100x100
Rozměr připojení vstup: DN 32
Rozměr připojení výstup: DN 32
Průměr revizního vstupu (mm): 600
Výška revizního vstupu (mm): 300
Možný počet připojení vodoměrů: Max 3ks

Časté otázky

Cena za Vodoměrná šachta kruhová malá 1300×1000 s protimrazovou pojistkou je 7550 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Vodoměrná šachta kruhová malá 1300×1000 s protimrazovou pojistkou si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 22536.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Plastové vodoměrné šachty PRODO - V této kategorii naleznete široký výběr plastových vodoměrných šachet od značky PRODO. Tyto šachty jsou ideální pro instalaci vodovodních a kanalizačních přípojek a umožňují snadný přístup k vodoměrným přístrojům. Všechny šachty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a splňují veškeré normy a požadavky. Podobné produkty: Poklop vodoměrné šachty DN600x60x8mm, Vodoměrná šachta kruhová malá s protimrazovou pojistkou, Vodoměrná šachta kruhová střední 1600×1000 s protimrazovou pojistkou, Vodoměrná šachta kruhová PP velká 1600×1200