Domácí vodárna 100L PRODO

Domácí vodárna 100L PRODO je kategorie našeho e-shopu, která nabízí moderní a spolehlivé domácí vodárny s kapacitou 100 litrů. Tyto vodárny jsou ideálním řešením pro zajištění dostatku pitné vody v rodinných domech, chatách či rekreačních objektech. Všechny vodárny jsou vybaveny kvalitními filtry a jsou snadno ovladatelné pomocí moderních digitálních panelů. S našimi vodárnami si můžete být jisti, že budete mít vždy čistou a pitnou vodu přímo z vlastního zdroje.

Úspora vody a peněz

Domácí vodárna 100L PRODO vám umožní šetřit nejen vodu, ale i peníze. Díky tomuto zařízení totiž můžete využívat dešťovou vodu, kterou jinak nevyužijete a pouštěli byste ji do kanalizace. Dešťovou vodu můžete využít například na zavlažování zahrady, mytí auta nebo splachování toalet.

Kromě úspory vody také ušetříte peníze za vodu, kterou byste jinak museli platit. Domácí vodárna 100L PRODO je tak investicí, která se vám bude postupně vracet a sníží vaše náklady na vodu.

Jednoduchá instalace a používání

Instalace domácí vodárny 100L PRODO je velmi jednoduchá a může ji zvládnout každý. Stačí ji připojit k vaší střeše nebo jinému místu, kde může sbírat dešťovou vodu. Poté ji připojíte k vodovodnímu potrubí a můžete začít využívat dešťovou vodu.

Používání domácí vodárny 100L PRODO je také velmi snadné. Stačí otevřít kohoutek a voda začne téct. Pokud se vám dešťová voda v nádrži vyčerpá, vodárna se automaticky přepne na vodu z vodovodu, takže vám nikdy neubude vody. Pro snadné používání je vodárna vybavena i dotykovým displejem, kde můžete sledovat stav vody v nádrži a nastavit si různé režimy používání.