Automatická domácí vodárna WZI 250 s PC-16

3 776 

Popis

Automatická domácí vodárna WZI 250 s PC-16 se používá zejména sezónně, hlavně na závlahu.
Samonasávací čerpadla umožňují čerpání vody z menších hloubek (do 8m), případně jsou používána pro zvýšení tlaku vody ve vodovodech.
Použití Čerpadla IBO WZI 250:

čerpání čisté užitkové vody
zavlažování
přečerpávání

Výhody Čerpadla IBO WZI 250:

malé rozměry čerpadla
odolné vůči korozi
jednoduchá montáž a obsluha čerpadla

Řídící jednotka PC-16 s manometrem:
Zajišťuje ochranu chodu na sucho – vypíná čerpadlo při chodu bez vody. Chrání tak čerpadlo před jeho poškozením, ke kterému by mohlo dojít. Po vypnutí se opětovně se uvádí do činnosti stisknutím tlačítka RESET.Automat PC-16 s manometrem doporučujeme používat v rozvodech čisté vody bez nečistot a usazenin, proto si prosím jistě všimněte souvisejících produktů – filtrů.
Výhody produktu:

PC-16 s manometrem je použitelnost. Pokud si v budoucnu budete chtít zřídit domácí vodárnu (darling) s tlakovou nádobou, bude vám PC-16 sloužit jako ochrana běhu na sucho a tlakový spínač.
Řídící jednotka IBO PC-16 s manometrem má zabudovanou zpětnou klapku proti zpětnému chodu vody do čerpadla.

Provoz, základní údaje:
Automat PC-16 s manometrem uvede do chodu čerpadlo přibližně na dobu 15 sekund a to v okamžiku zapojení. Potom se čerpadlo spustí vždy při dosažení pracovního tlaku ve chvíli, kdy se sníží tlak v systému, například při otevření ventilu.
Automat PC-16 s manometrem na rozdíl od jiných tlakových spínačů, které se vypínají při dosažení určitého tlaku, se vypíná ve chvíli dosažení minimální hodnoty průtoku. Při splnění této podmínky, přístroj zpozdí vypnutí zařízení a to za 7 až 15 sekund. Tím se dosáhne snížení frekvence spuštění čerpadla při malém průtoku.

Instalace:
Automat PC-16 s manometrem může být instalován v jakémkoli bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru tak, aby směr šipky, která je umístěna na spodní straně zařízení (při závitu) mezi dvěma přípojkami o průměru 1“ odpovídal směru průtoku vody. V rozvodu je nutno zajistit dokonalé těsnění hydraulických přípojek. V případě, že se používá čerpadlo s maximálním přípustným tlakem 10 bar, je nutno instalovat redukční ventil tlaku a to na vstup PC-16. Zařízení je nastaveno z výroby na 1,5 bar, což je optimální pro většinu způsobů využití. Po vypnutí zařízení od rozvodu elektrického proudu je možné, pokud to umožňuje hydraulický výkon použitého čerpadla. tlak měnit po sejmutí horního krytu pomocí šroubu označeného znaménky + a – .

Technické údaje řídící jednotky brio PC-16 s manometrem:

Napětí napájení: 220 – 240 V
Frekvence proudu napájení: 50/60 Hz
Max. výkon ovládaného čerpadla: 1,1 kW
Max. příkon ovládaného čerpadla:  10 A
Max. pracovní tlak: 10 barů
Max. okolní teplota: 60oC
Stupeň ochrany: IP65
Rozsah tlaku spouštění: 0 – 6 barů
Rozsah tlaku vypínání: 2 – 10 barů
Max. možný nastavitelný rozdíl tlaků spouštění a vypínání: 7 barů
Min. možný nastavitelný rozdíl tlaků spouštění a vypínání: 1 bar
Hrdla G1”

Automatická domácí vodárna WZI 250 s PC-16 obsahuje:

Čerpadlo WZI 250
Řídící jednotku PC-16

Automatická domácí vodárna WZI 250 s PC-16 se dodává v rozloženém stavu kvůli libovolnému umístění řídící jednotky nebo filtru. (Filtr vždy před řídící jednotku).

Časté otázky

Cena za Automatická domácí vodárna WZI 250 s PC-16 je 3776 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Automatická domácí vodárna WZI 250 s PC-16 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 38678.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Automatická domácí vodárna IBO - Kategorie Automatická domácí vodárna IBO nabízí moderní a efektivní řešení pro zásobování domácnosti pitnou vodou. Tento e-shop nabízí široký výběr automatických vodáren IBO, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a snadnou instalací. Díky nim si můžete být jisti, že voda v domácnosti bude vždy čistá a zdravá. Podobné produkty: Automatická domácí vodárna WZI 250 s PC-13, Automatická domácí vodárna MAGNET-Auto 750, Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900, Automatická domácí vodárna JET 100A s PC-16